Dom wielorodzinny w Biesenbrow

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 13/2017/ODS

Dom wielorodzinny w Biesenbrow
Nowość!
Cena 65 000
Powierzchnia mieszkalna
262
Powierzchnia działki
1500
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
0
Data dodania
06-09-2017
Miejscowość
Biesenbrow
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Dom wielorodzinny w Biesenbrow

Doskonała oferta inwestycyjna! Dom z 5 mieszkaniami. Idealnie nadaje się pod wynajem. Można także w jednym z mieszkań mieszkać, a resztę wynajmować. Powierzchnia mieszkalna to 262,8 m², z czego poszczególne mieszkania wyglądają następująco:
84,55 m² - 4-pokojowe, po remoncie, wynajęte, dochód netto 235,82€
47,96 m² - 2-pokojowe, do remontu, wolne
49,75 m² - 2-pokojowe, do odświeżenia, wolne
49,10 m² - 2-pokojowe, do remontu, wolne
31,44 m2 - mieszkanie 1-pokojowe, po remoncie, wolne, gotowe do wprowadzenia.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym - dach w dobrym stanie; fasada po remoncie; okna wymienione, drewniane; w oknach okiennice. Ogrzewanie olejowe - piec znajduje się w kotłowni w domu, natomiast zbiornik na olej jest zakopany w ogrodzie. Rok budowy 1870, ostatnia gruntowna modernizacja w 1991.

Działka

Dom leży na działce o powierzchni około 1500 m². Każdy z mieszkańców ma możliwość użytkowania drewnianej, osobnej wiaty oraz kawałka ogródka.

Lokalizacja

Biesenbrow to niewielka miejscowość położona 17 km od Angermünde (dogodny dojazd autobusami, a z Angermünde pociąg w kierunkach Berlin-Szczecin), 30 km od Schwedt/Oder oraz około 60 km od centrum Szczecina. Ze względu na swoją lokalizację idealne miejsce dla osób pracujących w Berlinie, Angermünde lub Eberswalde.

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Prowizja biura 3.570 Euro już z 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.


Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI