Połowa bliźniaka w Gartz

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 12/2017/ODS

Połowa bliźniaka w Gartz
Cena 80 000
Powierzchnia mieszkalna
105
Powierzchnia działki
1250
Rodzaj domu
Bliźniak
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
4
Data dodania
03-09-2017
Miejscowość
Gartz
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Obniżka! Super cena!

Połowa bliźniaka w Gartz

Dom o powierzchni około 120 m², położony na uboczu Gartz/Oder, wśród innych domków jednorodzinnych, przy urokliwej ulicy. Na parterze znajdują się obszerna weranda mogąca służyć za dodatkowy pokój; przedpokój połączony z kuchnią; duży i dobrze doświetlony salon; sypialnia oraz bardzo ładna łazienka (cała w kaflach, z wanną i prysznicem, z ogrzewaniem podłogowym). Na piętro/poddasze prowadzą drewniane schody. Ta kondygnacja służy jako otwarte pomieszczenie/pokój, bardzo jasne (okna połaciowe z dwóch stron dachu), idealne na sypialnię, pokój dziecięcy lub pracownię/biuro. Dodatkowo znajdziemy tutaj drugą łazienkę (także w kaflach, po remoncie, z ogrzewaniem podłogowym).

Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa pochodzą z nowego pieca olejowego. Zarówno piec, jak i zbiorniki znajdują się w pomieszczeniach gospodarczych, a nie w domu. Dom wyposażony jest w nowe okna PCV oraz nowe okna połaciowe. Dach całkowicie wyremontowany w 2007 roku. Ściany docieplone. 

Budynek jest w pełni podpiwniczony. Piwnica jest wysoka, użytkowa, całkowicie sucha. Znajdują się tutaj m.in. nowe przyłącze elektryczne wraz z szafką z licznikiem i bezpiecznikami oraz przyłącze wodne.

Działka

Wielkość działki to 1250 m². Od strony ulicy jest część ogrodu z niższymi nasadzeniami. Ta część jest oddzielona od reszty murem z bramą wjazdową i furtką, za którymi znajdują się zabudowania gospodarcze, w tym dwa garaże, kotłownia oraz dodatkowe pomieszczenia mogące służyć różnym celom. Za zabudowaniami znajduje się druga część ogrodu, z widokiem na łąki.

Lokalizacja

W Gartz znajdują się m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, banki, urząd miejski, dwie praktyki lekarskie oraz pogotowie. To miasteczko położone nad Odrą, z deptakiem, przystanią jachtową i wieloma ścieżkami spacerowo-rowerowymi. Doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i pięknych okoliczności przyrody. Jest dobrze komunikacyjnie usytuowane - niedaleko jest nie tylko do Szczecina i Gryfina, ale także do Schwedt. Okolica idealna dla osób szukających kontaktu z przyrodą, chcących uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie chcących mieszkać blisko Szczecina aby móc dojeżdżać do pracy, na uczelnię czy też mieć w zasięgu ręki bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. W okolicy wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych w tym malownicza Oder-Neise-Radeweg ze swoim szczególnie pięknym kawałkiem pomiędzy Mescherin a Schwedt. Wędkarze bez wątpienia docenią okoliczne jeziora oraz Odrę i jej odnogi, a amatorzy sportów wodnych czy np. kajakarstwa dorzecze Odry, mnogość kanałów i dróg wodnych.

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Prowizja biura 5,95% już z 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI