Urokliwy domek w Pomellen

« powrót

Domy wynajem

ID OFERTY 01/2017/ODW

Urokliwy domek w Pomellen
0% prowizji
Cena 250
Powierzchnia mieszkalna
43
Powierzchnia działki
0
Rodzaj domu
wolnostojący, całoroczny
Ilość pięter
0
Ilość pokoi
2
Data dodania
29-08-2017
Dostępność od
29-08-2017
Miejscowość
Pomellen
Czynsz
250
Koszty eksploatacji
0
Rodzaj ogrzewania
Hybrydowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

Pomellen - niewielki, ale bardzo urokliwy domek do wynajęcia

Parterowy, ładnie położony domek o powierzchni 43 m². Składa się z 2 pokoi, kuchni połączonej z jadalnią oraz dużej i przestronnej łazienki. Dodatkowym atutem jest garderoba. Mieszkanie jest w części, bardzo gustownie, umeblowane. Nieruchomość jest po remoncie, gotowa do wprowadzenia, nie wymaga żadnego nakładu pracy! Ogrzewanie z kominka/kozy, bardzo ekonomiczne. Dodatkowo elektryczne ogrzewanie podłogowe. Ciepła woda użytkowa z bojlera elektrycznego. Nowe okna PCV, w okleinie. W kuchni płyta gazowa (butla gazowa) oraz piekarnik elektryczny.

Lokalizacja i Ogród

Niewątpliwym plusem nieruchomości jest jej położenie. Pomellen, to niewielka miejscowość, niedaleko granicy, z doskonałem dojazdem do Szczecina. Tylko 3 km od autostrady A11 - kierunek Berlin-Szczecin. Jednocześnie to miejsce ciche, spokojne i pełne uroku. Znajdziemy tutaj jeziora z możliwością łowienia ryb i kąpania się. Jedno jest nawet widoczne z ogrodu! Domek leży na wzniesieniu i otoczony jest niewielkim ogrodem. Do wykorzystania drewniana wiata, idealne miejsce do odpoczynku.

Koszty

Czynsz wynosi zaledwie 250€ Najemca ponosi dodatkowo tylko koszty prądu (według zużycia) i abonamentu RTV w wysokości 18€. Kaucja w wysokości 500€ (możliwość płatności w dwóch ratach).

W domu nie ma niestety możliwości meldunku !!

Bez prowizji biura!

Dom dostępny od stycznia 2018 !!

-------------------------------------------------
Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI