2-pokoje na poddaszu

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 25/2017/OMW

2-pokoje na poddaszu
0% prowizji Nowość!
Cena 240
Powierzchnia mieszkalna
64
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
2
Data dodania
02-08-2017
Dostępność od
02-08-2017
Miejscowość
Tantow
Czynsz
240
Koszty eksploatacji
90
Piętro
2
Rodzaj nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

Duże mieszkanie na poddaszu


Do wynajęcia duże, 2 pokojowe mieszkanie na poddaszu. Nieruchomość ma 64 m2 powierzchni i składa się z łazienki, sypialni, dużego pokoju otwartego na kuchnię oraz przedpokoju. Całość odświeżona, w bardzo dobrym stanie. W łazience kafelki, kuchnia częściowo wyposażona. Do mieszkania przynależy piwnica. Do wykorzystania miejsce parkingowe. Ogrzewanie elektryczne - nowoczesne piece kondensacyjne na drugą taryfę. Ciepłą woda z podgrzewacza elektrycznego. Zimna woda i kanalizacja miejska. 


Koszty


Czynsz dla właściciela to 240€ miesięcznie plus opłata do zarządcy 90€ (zarządzanie, zimna woda, ubezpieczenie, koszenie trawy, prąd na klatce itp.) Do tego należy doliczyć koszty prądu - ogrzewanie i prąd zwykły (łącznie około 100€ miesięcznie) oraz abonament RTV w wysokości 17€.


Bez prowizji biura !!


Duży ogród


Atutem nieruchomości jest bez wątpienia duży, wspólny ogród z możliwością np. grillowania. Całość ternu jest ogrodzona. Brama wjazdowa na pilota. 


Lokalizacja


Tantow to niewielka miejscowość położona zaledwie 8 km od granicy w Rosówku i 10 km od Gryfina. W miejscowości znajdują się sklep spożywczy, szkoła podstawowa, przedszkole, komunikacja autobusowa oraz w bezpośredniej bliskości domu, dworzec kolejowy (kierunek Szczecin około 15 min i kierunek Berlin około 1 godz.). W okolicy znajdują się ścieżki rowerowe i spacerowe oraz bardzo ładne jezioro kąpielowe w Damitzow.


Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78 
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI