3-pokoje w Grambow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 10/2017/OMS

3-pokoje w Grambow
Nowa Cena !!! Nowość!
Cena 27 000
Powierzchnia mieszkalna
52
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
3
Data dodania
14-06-2017
Miejscowość
Grambow
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

3-pokoje w Grambow

Jedyne takie mieszkanie w tej lokalizacji!! Przedmiotem oferty jest ładne, widne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m². Znajduje się na 1-piętrze niewielkiego wielorodzinnego budynku. Po wejściu do mieszkania znajdujemy się w przedpokoju, z którego jest wejście do łazienki (w kaflach, ładnie wykończona, kabina prysznicowa z masażem) oraz do pokoju i salonu. Salon pełni funkcję wypoczynkową, ale znajduje się w nim także aneks kuchenny (kuchnia w zabudowie) oraz część jadalna. Z salonu przechodzimy do obszernej sypialni. Wyposażenie łazienki pozostaje. Odnośnie innych mebli będą prowadzone rozmowy indywidualne.

Mieszkanie jest po remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni gazowej (piec i wyposażenie kotłowni są nowe). Rozliczenie zużycia odbywa się na podstawie wskazań podzielników ciepła i wodomierzy. Budynkiem zarządza firma, która zajmuje się bieżącą administracją oraz rozliczeniami.

Koszty utrzymania

W przypadku 2-3 osobowej rodziny miesięczne koszty utrzymania oscylują w okolicach 150€ (ciepła i zimna woda, ogrzewanie, prąd na klatce, zarządzanie, ubezpieczenie itp.) plus prąd (30-50€ w zależności od zużycia) oraz abonament RTV (19€).

Zmodernizowany budynek
Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym około 1900 roku, ale wielokrotnie, gruntownie modernizowanym. Ostatnia duża modernizacja około 2014 - nowa kotłownia gazowa na gaz płynny z nowoczesnym piecem, nowe przyłącze elektryczne i wodne do budynku, nowe przyłącza elektryczne do mieszkań.

Prowizja biura wynosi 2.380€ już z należnym 19% VAT

Lokalizacja

Grambow leży w odległości 5 km od granicy w Lubieszynie (5 min jazdy samochodem). Dojazd do centrum Szczecina zajmuje ok. 20 min. Miejscowość jest pięknie zagospodarowana - nowe drogi, chodniki, latarnie. Ze stacji kolejowej w Grambow do Szczecina Głównego kursują pociągi co 2 godziny - dojazd zajmuje kwadrans. W pobliskim Löcknitz (12 km) znajdują się niemiecko-polskie przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, sklepy, urząd, banki.
-------------------------------------------------
Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.
Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).
Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI