2-poziomowe w Kleinow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 09/2017/OMS

2-poziomowe w Kleinow
0% prowizji Nowość!
Cena 21 000
Powierzchnia mieszkalna
65
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
3
Data dodania
08-06-2017
Miejscowość
Kleinow
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w Kleinow

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ², położone na 1 piętrze, 4 mieszkaniowego budynku. Mieszkanie składa się z salonu 19 m², pokoju 16 m², drugiego pokoju 11 m², kuchni 7 m², łazienki 4 m² oraz przedpokoju wielkości 8 m². Całość jest rozkładowa, kierunek północ-południe, z czego kuchnia i łazienka znajdują się od północy, a salon i większy pokój od południa. Dodatkowo dwa pokoje mają także okna od zachodu. Taki układ powoduje, że mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni na gaz płynny, rozliczenie kosztów odbywa się na podstawie wskazań liczników i podzielników ciepła. Mieszkanie jest w stanie do remontu/wykończenia. Instalacje wodne, kanalizacyjne oraz elektryczna są nowe. Część pomieszczeń była wstępnie remontowana. Najwięcej prac wymaga łazienka, ale wyposażona jest już w wannę i wc.

Drugi poziom

Dużym atutem nieruchomości jest przynależne na wyłączne użytkowanie poddasze znajdujące się bezpośrednio nad mieszkaniem. Istnieje zatem możliwość połączenia i zrobienia mieszkania dwupoziomowego. Wielkość poddasza liczona po podłodze równa się metrażowi mieszkania

Ogród i garaż

Do nieruchomości przynależą oprócz obszernej piwnicy, także ogródek (na wyłączne użytkowanie) o powierzchni 500 m² oraz garaż murowany. Dodatkowo kupujący nabywa udział w częściach wspólnych ogrodu - obszerne tereny przed domem i pomiędzy domem a garażami.

Koszty

Utrzymanie mieszkania kosztuje miesięcznie około 150-200€ w zależności od ilości mieszkających osób i zużycia mediów. Opłaty za media (za wyjątkiem prądu, który opłaca się indywidualnie) wnoszone są do zarządcy, który zajmuje się regulowaniem płatności i rozliczaniem.

Lokalizacja

Kleinow jest spokojną, schowaną lekko na uboczu miejscowością, w otoczeniu pól, lasów i łąk. Miejscowość leży około 30km od granicy, kilkanaście km od Prenzlau, u zbiegu autostrad A11 i A20. W oddalonym o kilka kilometrów Gramzow znajdziemy szkołę podstawową, przedszkole, urząd, bank oraz sklepy. Niespełna 10 km od Kleinow jest stolica powiatu Uckermark - Prenzlau. Tutaj znajdziemy już wszystkie niezbędne urzędy i instytucje m.in. szkoły, banki, szpital, sklepy wielkopowierzchniowe itp.

Oferta bez prowizji biura !!

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego. Może on zostać wystawiony na ewentualne życzenie klienta.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI