3-pokoje w Rosow

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 22/2017/OMW

3-pokoje w Rosow
0% prowizji Nowość!
Cena 320
Powierzchnia mieszkalna
70
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
3
Data dodania
07-06-2017
Dostępność od
07-06-2017
Miejscowość
Rosow
Czynsz
320
Koszty eksploatacji
120
Piętro
1
Rodzaj nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Rosow

Mieszkanie do doskonałem staniem, nie wymaga żadnego wkładu! Kuchnia w zabudowie na wymiar, w pełni wyposażona. Łazienka w kaflach, z prysznicem i armaturą. W pokojach wykładziny, w przedpokoju kafle. Mieszkanie ładne, jasne, rozkładowe. Znajduje się na pierwszym piętrze niskiego domu wielorodzinnego, przerobionego z dużego domu wiejskiego. Sam dom jest w doskonałym stanie, bardzo zadbany.

Rozkład pomieszczeń

Mieszkanie znajduje się na piętrze i ma 70 m². Składa się z dużego salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz dużego przedpokoju. Nad mieszkaniem znajduje się jeszcze strych, do wykorzystania jako np. suszarnia. Do mieszkania przynależy także duża, sucha piwnica.

Ogrzewanie

Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie kosztów odbywa się na podstawie wskazań liczników i podzielników ciepła.

Ogród

Dużym atutem jest ogród i zabudowania gospodarcze. Najemca uzyskuje prawo do korzystania ze wspólnych części ogrodu oraz na wyłączność do garażu. Istnieje także możliwość wydzielenia części ogrodu do wyłącznego użytkowania.

Lokalizacja

Rosow to niewielka wioska położona zaledwie 1 km od granicy w Rosówku !! Cisza, spokój i tylko 20 min od centrum Szczecina i około 10 min od Gryfina. Z Rosow prowadzi wiele ścieżek rowerowych i spacerowych, w tym bezpośrednia ścieżka rowerowa do Szczecina przez Kołbaskowo i Przecław. W okolicy (Tantow 4 km i Gartz 12 km) przedszkole, szkoła, urząd miasta, banki, sklepy.

Koszty

Czynsz wynosi 320€. Opłata za media (ogrzewanie, ciepła i zimna woda, śmieci, prąd na klatce, ubezpieczenie budynku itp.) wynosi 120€. Dodatkowo należy doliczyć prąd w wysokości około 50€ oraz abonament RTV w wysokości 17€. Kaucja w wysokości 640€ (możliwość rozłożenia na raty).

Bez prowizji biura!

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI