dwa domy w Mewegen

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 11/2017/ODS

dwa domy w Mewegen
Cena 35 000
Powierzchnia mieszkalna
304
Powierzchnia działki
3650
Rodzaj domu
wielorodzinny
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
0
Data dodania
06-04-2017
Miejscowość
Mewegen
Rodzaj ogrzewania
Piece kaflowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Dwa domy w Mewegen

Bardzo ciekawa oferta inwestycyjna - dwa domy z 7 mieszkaniami, łącznie 304 m². Pierwszy budynek składa się z 5 mieszkań - 31 m², 16 m², 34 m², 78 m² oraz 58 m². W drugim domu mieszczą się 2 mieszkania - 26 m² i 61 m². Budynki są w stanie do remontu, ale główna substancja jest w dobrym stanie. Pokrycie dachu to eternit. Ogrzewanie w całości piece kaflowe. Zimna woda wodociągowa - miejska. Kanalizacja miejska. Ciepła woda z elektrycznych podgrzewaczy przepływowych.

Częściowo wynajęte

Nieruchomość jest częściowo wynajęta - dochód miesięczny około 240€ (3 mieszkania wynajęte). Pozwala to na pokrycie wszystkich bieżących kosztów utrzymania budynków.

Duża działka

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bardzo duża działka - 3650 m². Daje to mieszkańcom dużo przestrzeni i możliwość wydzielenia ogródków do poszczególnych mieszkań. Nieruchomość leży na końcu miejscowości, urokliwie na skraju sosnowego lasu. Wokół piękne ścieżki spacerowe i rowerowe. Cisza i spokój.

Lokalizacja

Mewegen to nieduża miejscowość położona 10 km od Löcknitz i 14 km od granicy w Lubieszynie. Wszystkie urzędy, instytucje, szkoły, przedszkole oraz sklepy znajdują się w Löcknitz. Także w Löcknitz znajduje się dogodne połączenie kolejowe do Berlina i Szczecina.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego dokument znajduje się w przygotowaniu. 

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.


Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78 
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI