Dom w Neurochlitz

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 10/2017/ODS

Dom w Neurochlitz
Nowa Cena !!! Okazja!
Cena 40 000
Powierzchnia mieszkalna
120
Powierzchnia działki
2100
Rodzaj domu
jednorodzinny, wolnostojący
Ilość pięter
1
Ilość pokoi
3
Data dodania
15-03-2017
Miejscowość
Neurochlitz
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Dom jednorodzinny w Neurochlitz

Przedmiotem oferty jest wolnostojący, jednorodzinny dom o powierzchni 160 m², z czego około 120 m² to powierzchnia mieszkalna (3 pokoje, obszerna kuchnia, bardzo duża łazienka, weranda, przedpokój) a dodatkowe około 40 m² to część gospodarcza, dodatkowo dostępna wejściem od ogrodu. Tę część bardzo łatwo zaadaptować na potrzeby mieszkalne. Dodatkowo do wykorzystania pozostaje całe poddasze, o powierzchni około 150 m². Także idealne do adaptacji.

Dom wymaga remontu, ale główna substancja budynku (dach, więźba, ściany, przyłącza) są w bardzo dobrym stanie. Przyłącze elektryczne jest nowe. Instalacja elektryczna także częściowo nowa. Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda użytkowa z podgrzewaczy elektrycznych. Istnieje możliwość podłączenia gazu, który przebiega w drodze.

Dom jest częściowo podpiwniczony. Piwnica dość wysoka, czysta i sucha.

Ogród

Dom stoi na działce o powierzchni 2000 m². Ogród wokół domu jest ładnie zagospodarowany i dobrze utrzymany. Ponieważ nieruchomość znajduje się w drugiej linii zabudowy, jest cicho i spokojnie.

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja! Neurochlitz znajduje się zaledwie 3 km od granicy w Rosówku, 20 km od centrum Szczecina. Do Gryfina dojedziemy w 8 min (8 km). Niedaleko jest także do autostrady A11/A6.

Nieruchomość nie posiada paszportu energetycznego, ale może on być wystawiony na życzenie kupującego.

Prowizja biura wynosi 3.570€ już z należnym 19% VAT

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.


Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!


W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).


Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).


Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.


Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78 
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI