3 pokoje w Polßen

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 16/2017/OMW

3 pokoje w Polßen
0% prowizji
Cena 267
Powierzchnia mieszkalna
57
Rodzaj domu
Blok
Ilość pokoi
3
Data dodania
13-03-2017
Dostępność od
13-03-2017
Miejscowość
Polßen
Czynsz
267
Koszty eksploatacji
132
Piętro
2
Rodzaj nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

3-pokojowe mieszkanie w Polßen

Mieszkanie ma powierzchnię 56,88 m², znajduje się na drugim piętrze w wielorodzinnym bloku. Nieruchomość jest w stanie dobrym, do ewentualnego lekkiego odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz wynosi 399,34€ z czego 267,34€ to opłata dla właściciela, a reszta to koszta mediów (ciepła i zimna woda, ogrzewanie, prąd na klatce, śmieci, ubezpieczenie budynku, zarządzanie). Do tego należy doliczyć prąd (około 30-50€ w zależności od zużycia) oraz abonament RTV (17€).

Kaucja wynosi 802€ (możliwość rozłożenia na raty).

Lokalizacja

Polßen to niewielka miejscowość oddalona około 30 min od przejścia granicznego w Kołbaskowie i około 45-50 min od centrum Szczecina. DO autostrady A11 jest około 8 km. W oddalonym o 7 km Gramzow znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje - siedziba gminy, przedszkole, szkoła podstawowa, banki, sklepy. Do samego Polßen zajeżdżają sklepy obwoźne. O 20 km jest oddalony większe miasto - Angermünde. Z Angermünde odchodzą pociągi do Berlina (dojazd zajmuje około 1 godziny) i do Szczecina (około 1,5 godziny).

Oferta bez prowizji !!

Idealna oferta dla rodzin z dziećmi. Dodatek rodzinny - niezależny od dochodów - tzw. Kindergled wynosi co miesiąc 192€ na pierwsze i drugie dziecko w rodzinie (na trzecie - 194, czwarte i każde kolejne 219€).

W Polßen dostępne są także inne mieszkania:

2-pokojowe, 45,91 m²; 1-piętro; 322,78€ brutto

2-pokojowe, 45,91 m²; 2-piętro; 322,78€ brutto

3-pokojowe, 56,88 m²; 2-piętro; 399,34€ brutto

3-pokojowe, 56,88 m²; parter;410,71€ brutto

Paszport energetyczny dla nieruchomości został zamówiony.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.


Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!


W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).


Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).


Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.


Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78 
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI