Piękne mieszkanie w Pasewalku

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 14/2017/OMW

Piękne mieszkanie w Pasewalku
0% prowizji
Cena 350
Powierzchnia mieszkalna
100
Rodzaj domu
Kamienica
Ilość pokoi
3
Data dodania
10-02-2017
Dostępność od
10-02-2017
Miejscowość
Pasewalk
Czynsz
350
Koszty eksploatacji
150
Piętro
0
Rodzaj nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

Piękne mieszkanie w Pasewalku

Duże, około 100 metrowe mieszkanie na parterze starej kamienicy w Pasewalku. Mieszkanie jest bardzo przestronne i widne. Dodatkowo efekt potęgują wysokie sufity - ponad 3m! Mieszkanie składa się z trzech pokoi, każdy ma osobne wejście, a dodatkowo dwa największe mają dodatkowe, łączące drzwi co daje możliwość powiększenia przestrzeni np. przy wizycie gości. Jeden pokoi posiada obszerną wnękę, idealnie nadającą się na garderobę. Kuchnia w bardzo ciekawym kształcie litery L, co daje doskonałą możliwość podzielnia na część kuchenną i jadalną. Z kuchni wychodzi się na podwyższony balkon co także zwiększa przestrzeń. Łazienka jest duża, w kaflach choć dość długa. Drzwi wejściowe do mieszkania bardzo duże, przeszklone, drewniane. Podłogi w pokojach oryginalne, drewniane, odnowione! Okna nowe, PCV.

Ogrzewanie

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni gazowej. Rozliczenie odbywa się na podstawie podzielników ciepła i liczników wodnych.

Czynsz

Czynsz dla właściciela (Kaltmiete) wynosi 350€ Do tej kwoty należy doliczyć koszty mediów w wysokości 150€ miesięcznie. Kwota na koszty płatna jest zaliczkowo do momentu rozliczenia i będzie urealniona wraz z pierwszym rozliczeniem. Najemca musi także osobno płacić za prąd - koszt około 50€ oraz abonament RTV - około 17€.

Lokalizacja

Pasewalk to dość duże miasto powiatowe, stolica powiatu Vorpommern-Greifswald. Mieszkanie znajduje się w centrum miejscowości. Niedaleko do rynku, autobusów i sklepów.

Oferta bez prowizji !!

Idealna oferta dla rodzin z dziećmi. Dodatek rodzinny - niezależny od dochodów - tzw. Kindergled wynosi co miesiąc 188 € na pierwsze i drugie dziecko w rodzinie (na trzecie - 194, czwarte i każde kolejne 219 €).


Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z okolic Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, także kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 5% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów oraz formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech jak i innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimentów, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kirdergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.
Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu lub wynajmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!
W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kirdergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (Tzw. Kfz-Steuer).
Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty, do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).
Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiala-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej stronie na Facebooku.
Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.


Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78 
office@popiela-immobilien.com

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI