Kawalerka w Grambow (rezerwacja)

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 07/2016/OMS

Kawalerka w Grambow (rezerwacja)
Rezerwacja
Cena 13 000
Powierzchnia mieszkalna
19
Rodzaj domu
Niski wielorodzinny
Ilość pokoi
1
Data dodania
03-12-2016
Miejscowość
Grambow
Piętro
0
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Kawalarka w Grambow

19 m² - osobny pokój z częścią sypialnią (na podłodze wykładziny, na ścianach tapety), duża łazienka (prysznic, WC, umywalka, wszytsko w kaflach), aneks kuchenny w przedpokoju (kuchnia wyposażona). Mieszkanie bardzo zadbane. Okna z pokoju wychodzą na południe.

Mieszkanie mieści się na parterze budynku z około 1900 roku - konstrukcja kamienno-murowana, po generalnym remoncie w 1990 roku oraz odnowieniu w 2012 (nowa kotłownia, nowe instalacje wodna, elektryczna itp.) Ogrzewanie ze wspólnej, nowej kotłowni (2012 rok) na gaz płynny. Mieszkanie jest aktualnie wynajęte i przynosi regularny dochód w wysokości 100€ miesięcznie. 

Niskie koszty

Zaliczka płacona do zarządcy nieruchomości w wysokości około 60€ (ciepła i zimna woda, ogrzewanie, prąd na klatce, ubezpieczeni budynku); prąd około 40€; śmieci (w zależności od ilości osób, przy 2 osobach około 100€ rocznie); abonament RTV 18€. Koszty mediów rozliczane na podstawie podzielników ciepła oraz liczników wodnych i elektrycznych. W przypadku nieregularnego zamieszkiwania zaliczka do zarządcy może być niższa.

Prowizja biura 2.380€ już z 19% VAT

Lokalizacja

Grambow leży w odległości 5 km od granicy w Lubieszynie (5 min jazdy samochodem). Dojazd do centrum Szczecina zajmuje ok. 20 min. Miejscowość jest pięknie zagospodarowana - nowe drogi, chodniki, latarnie. Ze stacji kolejowej w Grambow do Szczecina Głównego kursują pociągi co 2 godziny - dojazd zajmuje kwadrans. W pobliskim Löcknitz (12 km) znajdują się niemiecko-polskie przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, sklepy, urząd, banki.

-------------------------------------------------

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI