2-poziomowe mieszkanie, 57m² w Tantow

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 08/2016/OMW

2-poziomowe mieszkanie, 57m² w Tantow
0% prowizji
Cena 320
Powierzchnia mieszkalna
57
Rodzaj domu
niski wielorodzinny
Ilość pokoi
2
Data dodania
13-09-2016
Dostępność od
13-09-2016
Miejscowość
Tantow
Czynsz
320
Koszty eksploatacji
170
Piętro
0
Rodzaj nieruchomości
mieszkanie do wynajęcia
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie w Tantow

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, do ewentualnego odświeżenia. Na parterze znajduje się łazienka, salon, otwarta kuchnia i przedpokój. Na piętrze znajdziemy sypialnię. Lokal jest częściowo wyposażony - kuchnia w zabudowie oraz łazienka z białem montażem. Sam budynek w bardzo dobrym stanie, ocieplony i gruntowanie zmodernizowany. Ogrzewanie elektryczne, nowoczesne piece akumulacyjne na drugą taryfę. Ciepła woda użytkowa pochodzi z podgrzewacza elektrycznego.

Dodatkowo do mieszkania przynależ miejsce parkingowe. Dużym plusem jest wspólny, bardzo duży i zadbany ogród. Teren jest ogrodzony.

Lokalizacja

Tantow to niewielka, a bardzo dobrze skomunikowana miejscowość. Do granicy w rosówku jest tylko 8 km, a do centrum Gryfina około 10 km. Dodatkowo w Tantow znajduje się dworzec kolejowy skąd odchodzą pociągi do Szczecina (na dworzec główny w około 15 min) oraz do Berlina. W Tantow jest także przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklep. Niedaleko znajduje się także piękne, kąpielowe jezioro Damitzow.

Koszty

Czynsz (w tym opłata za miejsce parkingowe) wynosi 320€. Opłata do zarządcy (woda, prąd na klatce, ubezpieczenie, ogrodnik, opłata za zarządzanie itp.) wynosi 70€. Dodatkowo nalezy doliczyć prąd (zwykły plus ogrzewanie) w wysokości około 100€ oraz abonament RTV w wysokości 18€. Kaucja w wysokości 600€ (możliwość rozłożenia na raty).

Bez prowizji biura!

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech
tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78
office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI