3-pokoje w Tantow

« powrót

Mieszkania wynajem

ID OFERTY 02/2016/OMW

3-pokoje w Tantow
0% prowizji Nowa Cena !!!
Cena 300
Powierzchnia mieszkalna
73
Rodzaj domu
niski wielorodzinny
Ilość pokoi
3
Data dodania
03-08-2016
Dostępność od
03-08-2016
Miejscowość
Tantow
Czynsz
300
Koszty eksploatacji
150
Piętro
1
Rodzaj nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością

OPIS

3-pokojowe mieszkanie w Tantow

Mieszkanie o powierzchni 73 m², rozkładowe, gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga żadnych nakładów! W pokojach na podłogach wykładziny, w przedpokoju, kuchni i łazience kafle. Kuchnia w zabudowie pozostaje na wyposażeniu. W łazience wanna z prysznicem, toaleta i umywalka. Ogrzewanie elektryczne, na drugą taryfę (w godz. 22-6), nowoczesne piece akumulacyjne. Do mieszkania przynależy piwnica. 

Ogród

Dużym atutem jest duży zadbany, wspólny ogród, na którym jest możliwość grillowania. Do wykorzystania szopka na rowery oraz jedno, przynależne miejsce parkingowe.

Lokalizacja

Tantow to niewielka, a bardzo dobrze skomunikowana miejscowość. Do granicy w rosówku jest tylko 8 km, a do centrum Gryfina około 10 km. Dodatkowo w Tantow znajduje się dworzec kolejowy skąd odchodzą pociągi do Szczecina (na dworzec główny w około 15 min) oraz do Berlina. W Tantow jest także przedszkole, szkoła podstawowa oraz sklep. Niedaleko znajduje się także piękne, kąpielowe jezioro Damitzow. 

Koszty

Czynsz (w tym opłata za miejsce parkingowe) wynosi 350€. Opłata do zarządcy (woda, prąd na klatce, ubezpieczenie, ogrodnik, opłata za zarządzanie itp.) wynosi 150€. Dodatkowo nalezy doliczyć prąd (zwykły plus ogrzewanie) w wysokości około 150€ oraz abonament RTV w wysokości 18€. Kaucja w wysokości 600€ (możliwość rozłożenia na raty).

Bez prowizji biura!

-------------------------------------------------

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI