Ustawna kawalerka w Grambow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 02/2016/OMS

Ustawna kawalerka w Grambow
0% prowizji
Cena 19 500
Powierzchnia mieszkalna
33
Rodzaj domu
niski wielorodzinny
Ilość pokoi
1
Data dodania
23-07-2016
Miejscowość
Grambow
Piętro
0
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Ustawna i duża kawalerka w niewielkiej miejscowości tuż przy granicy

Mieszkanie ma 33 m ², składa się z przedpokoju, łazienki oraz dużego pokoju w kształcie litery L co pozwala na bardzo ciekawą aranżację - można bez problemu wydzielić część dzienną i nocną. Mieszkanie jest bardzo jasne, okno od strony południowej z widokiem na ogród. Nieruchomość jest po remoncie - nowe kafelki na podłogach, nowe panele wysokiej klasy, częściowo nowe grzejniki, odmalowane, nowe sprzęty w łazience.

Mieszkanie sprzedawane jest bez mebli widocznych w pokoju! Wyposażenie kuchni i łazienki pozostaje.

Niskie koszty utrzymania

W przypadku 2-3 osobowej rodziny miesięczne koszty utrzymania oscylują w okolicach 100-150€ (ciepła i zimna woda, ogrzewanie, prąd na klatce, zarządzanie, ubezpieczenie itp.) plus prąd (30-50€ w zależności od zużycia) oraz abonament RTV (19€).

Zmodernizowany budynek

Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym około 1900 roku, ale wielokrotnie, gruntownie modernizowanym. Ostatnia duża modernizacja około 2014 - nowa kotłownia gazowa na gaz płynny z nowoczesnym piecem, nowe przyłącze elektryczne i wodne do budynku, nowe przyłącza elektryczne do mieszkań.

Oferta bez prowizji biura !!

Lokalizacja

Grambow leży w odległości 5 km od granicy w Lubieszynie (5 min jazdy samochodem). Dojazd do centrum Szczecina zajmuje ok. 20 min. Miejscowość jest pięknie zagospodarowana - nowe drogi, chodniki, latarnie. Ze stacji kolejowej w Grambow do Szczecina Głównego kursują pociągi co 2 godziny - dojazd zajmuje kwadrans. W pobliskim Löcknitz (12 km) znajdują się niemiecko-polskie przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, sklepy, urząd, banki.

-------------------------------------------------

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym zawarciu umowy najmu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 190,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI