Woddow 2-pokojowe mieszkanie, wynajęte

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 70/3398/OMS

Woddow 2-pokojowe mieszkanie, wynajęte
0% prowizji
Cena 20 000
Powierzchnia mieszkalna
47
Rodzaj domu
niski blok
Ilość pokoi
2
Data dodania
06-05-2016
Miejscowość
Woddow
Piętro
2
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

2-pokojowe rozkładowe mieszkanie

47 m², 2 pokoje na 2 piętrze w dwupiętrowym, dwunastorodzinnym domu z lat 1965 roku (ostatni remont - dach, ocieplenie, ogrzewanie, w 1990 roku). Lokal jest w stanie podstawowym. W pokojach podłogi są betonowe, zaizolowane płytą wiórową, gotowe do kładzenia np. paneli. W kuchni można zamontować kuchenkę elektryczną i elektryczną płytę grzejną. Łazienka jest dobrym stanie, wykafelkowana z wanną, umywalką i WC. Mieszkanie liczy sobie 47 m² powierzchni, jest przestronne i ustawne. Salon jest przejściowy. Pokoje znajdują się od strony południowej, natomiast kuchnia z łazienką - od północnej. Do mieszkania przynależy obszerna piwnica. Kupujący otrzymuje udział w gruncie - powierzchnia działki to 5500 m² - co daje możliwość np. wydzielenia przydomowego ogrodu. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzą ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozlicznie zuzycia odbywa się na podstawie podzielków ciepła. 

Mieszkanie wynajęte, generuje miesięcznie 185€ dochodu na rękę

Budynek jest w bardzo dobrym stanie, po remoncie - elewacja jest ocieplona i zatynkowana, piwnice są suche, a stropy w piwnicy również ocieplone. Całość uzupełniają nowe przyłącza wodne i energetyczne oraz nowy chodnik przed budynkiem. 

Niskie koszty utrzymania

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa pochodzi ze wspólnej kotłowni olejowej. Rozliczenie kosztów ogrzewania następuje na podstawie podzielników ciepła, woda na podstawie wskazań liczników. Czynsz w mieszkaniu wynosi około 150 € miesięcznie. Pokrywa on koszty zużycia mediów, ubezpieczenie, zarządzanie, prąd na klatce itp. Czynsz płaci się zaliczkowo, a raz w roku następuje spisanie liczników i urealnienie płatności. Obecnie wszystkie opłaty ponosi oczywiście najemca!

Lokalizacja

Woddow to nieduża miejscowość położona niedaleko granicy - tylko 20 km od przejścia granicznego w Lubieszynie i 23 km od przejścia w Kołbaskowie. Bardzo dobrze skomunikowana. W pobliskim Brüssow (8 km) znajdują się wszelkie niezbędne instytucje jak siedziba gminy, urząd meldunkowy, banki, sklepy, szkoła podstawowa i przedszkole. Niedaleko jest także do Löcknitz (10 km), gdzie znajdziemy dodatkowo niemiecko-polski przedszkole, podstawówkę oraz gimnazjum. Okolica jest cicha i spokojna doskonałe miejsce do wypoczynku, turystyki.

Mieszkanie sprzedawane jest bez prowizji!!

Nieruchomość posiada paszport energetyczny. 

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI