Gartz - mieszkanie 4-pokojowe

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 69/3398/OMS

Gartz - mieszkanie 4-pokojowe
Okazja!
Cena 36 000
Powierzchnia mieszkalna
107
Ilość pokoi
4
Data dodania
21-03-2016
Miejscowość
Gartz
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

4-pokoje w Gartz

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 107,5 m² znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Gartz. Lokal składa się z łazienki i dwóch pokoi z oknami na południową stronę budynku oraz kuchni i dwóch pokoi z oknam w kierunku północnym - z widokiem na ogród. Mieszkanie jest wynajmowane, będzie wolne od 01.06.2017. 

Do budynku przynależy również ogród o powierzchni 1500m2, którego to nabywca mieszkania stanie się współwłascicielem. W ogrodzie jest budyneczek z komórkami lokatorskimi, kilka miejsc parkingowych i wiata "grillowa". Całość jest schludnie utrzymana. Po sąsiedzku znajduje się kameralny plac zabaw dla dzieci. Do wspólnej dyspozycji lokatorów jest również 200m2 strychu.

Lokalizacja:
Gartz leży zaledwie 10 min drogi od przejścia granicznego w Rosówku lub z centrum Gryfina. Okolica wymarzona do zamieszkania w ciszy i spokoju, ale z dostępem do potrzebnej w codziennym życiu infrastruktur. W miasteczku jest urząd miasta, przedszkole, szkoła, bank, apteka, praktyka lekarska, poczta, sklepy. Nie brakuje też atrakcji turystycznych: jest urokliwa starówka, zabytkowe mury miejskie, muzeum, nadodrzański bulwar spacerowy i przystań jachtowa. W okolicy wiele malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych, w tym malownicza Oder-Neiße-Radeweg, ze szczególnie ciekawym odcinkiem pomiędzy Mescherin a Schwedt.

Prowizja biura wynosi 2.380€ już z 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! od 188,00€ na dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI