Piękna willa w Szczecinie

« powrót

Domy sprzedaż

ID OFERTY 108/3398/ODS

Piękna willa w Szczecinie
Cena 762 000
Powierzchnia mieszkalna
511
Powierzchnia działki
1000
Rodzaj domu
Biurowo-usługowy
Ilość pięter
2
Ilość pokoi
15
Data dodania
02-03-2016
Miejscowość
Szczecin
Rodzaj ogrzewania
Gazowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Piękna willa w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina.

Przedmiotem oferty jest reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy położony w dzielnicy Szczecin Głębokie. Budynek o powierzchni całkowitej 511 m2 jest po generalnym remoncie, został odnowiony i zmodernizowany.
Podział kondygnacji: Piwnica-113m2, Parter-155m2, Piętro-164m2, Poddasze-76m2.

Atuty nieruchomości to przede wszystkim bardzo dobry stan techniczny, instalacja teletechniczna (własna serwerownia), nowoczesna instalacja grzewcza c.o. i piec gazowy, nowa instalacja elektryczna z licznikami na każdym piętrze, instalacja światłowodowa, instalacja antywłamaniowa, wentylacja mechaniczna z rekuperatorem w części budynku. Dodatkowo istotnym elementem będzie własny ogrodzony parking z bramą na pilota dla 16 pojazdów oraz nowoczesna dwupoziomowa dobudówka z przeszkloną ścianą. Usytuowanie przy głównej drodze Szczecin-Police i jednocześnie w najbardziej atrakcyjnej części rekreacyjnej miasta, niedaleko szlaków rowerowych jest niewątpliwym atutem tej oferty.

Obiekt idealnie nadaje się na prywatną przychodnię, klinikę dentystyczną, żłobek lub przedszkole, biuro rachunkowe czy firmę informatyczną.

Cena: 2600000 PLN plus VAT
Nieruchomość posiada paszport energetyczny.
Prowizja biura w przypadku tej nieruchomości wynosi 3,57% z VAT
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiela-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na naszej Facebooku. Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.
Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI