Mieszkanie 3 pokoje w Luckow, wynajęte, parter

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 65/3398/OMS

Mieszkanie 3 pokoje w Luckow, wynajęte, parter
Okazja!
Cena 30 000
Powierzchnia mieszkalna
59
Rodzaj domu
Niski blok
Ilość pokoi
3
Data dodania
04-01-2016
Miejscowość
Luckow Petershagen
Piętro
0
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

PLIKI DO POBRANIA

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Mieszkanie na sprzedaż (wynajęte) w Luckow

Trzypokojowe mieszkanie w Niemczech o powierzchni 58,74 m² składa się z przestronnej kuchni, funkcjonalnej łazienki, dwóch dużych sypialni i komfortowego salonu. Mieszkanie jest rozkładowe. Wszystkie pokoje są słoneczne, bardzo dobrze doświetlone i łatwe do umeblowania. Przestronna kuchnia z oknem ma powierzchnię 6,65 m² W zabudowie kuchennej zamontowano nowoczesną elektryczną płytę kuchenną i piekarnik. W kuchni można wygospodarować miejsce na funkcjonalny kącik z jadalnią. W łazience - z oknem - zamontowana jest wanna, umywalka i WC. Jest także miejsce na pralkę i szafkę na ręczniki i środki czystości.

Lokal jest po generalnym remoncie - wymieniona instalacja elektryczna, w łazience nowoczesne i łatwe do utrzymania w czystości kafle, w pokojach, w przedpokoju i kuchni są panele podłogowe. Ciepłą wodę i ogrzewanie zapewnia kotłownia olejowa. Do mieszkania przynależy także piwnica oraz ogródek. Przy budynku są miejsca parkingowe dla mieszkańców.

W ofercie dwa mieszkania na parterze. Rozkład lustrzany. Obydwa wynajęte.

Dochód 230€ miesięcznie 

Obecny najemca płaci właścicielowi 230€ miesięcznie. Umowa bezterminowa z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Bardzo dobra oferta inwestycyjna - nieruchomość spłaca się całkowicie zaledwie po kilku latach !!

Lokalizacja

Dojazd do Luckow z przejścia granicznego w Rosówku zajmuje około 15 min, natomiast z Kołbaskowa około 20 min. 3 kilometry od Luckow znajduje się dworzec kolejowy w Casekow, z którego regularnie kursują pociągi do Szczecina i Angrmünde. W Casekow znajdują się również szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy oraz banki. W pobliżu Luckow jest mnóstwo ciekawych terenów do pieszych wędrówek, a także świetnie utrzymana sieć dróg rowerowych.

Prowizja biura wynosi 2.380€ już z 19% VAT

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

W ofercie drugie, bliźniacze mieszkanie w tej samej cenie !!


Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00€ na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI