Działka budowlana w Geesow

« powrót

Działki sprzedaż

ID OFERTY 6/3398/OGS

Działka budowlana w Geesow
Okazja!
Cena 17 000
Powierzchnia działki
2900
Data dodania
15-12-2015
Miejscowość
Geesow
Rodzaj działki
budowlana

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Działka budowlana w Niemczech, w miejscowości Geesow - zaledwie kilka kilometrów od granicy w Rosówku. Doskonała lokalizacja, blisko granicy (wciąż w zasięgu polskich operatorów komórkowych), w pobliżu znajduje się urocza dolina którą płynie strumień Salvey, jeden z dopływów Odry Zachodniej. Wokół pola, las, cisza i spokój.

Jest to wymarzone miejsce dla osób szukających ładnej okolicy na postawienie domu, ale jednocześnie chcących mieszkać niedaleko od Szczecina czy Gryfina. Dopuszczalna jest zabudowa jednorodzinna, nawiązująca do okolicznej, nie wyższa niż parter plus użytkowe poddasze.

NIeruchomość znajduje się na skraju wsi. Dojazd do wioski jest bardzo dogodny - asfaltowa boczna droga od krajowej B2 prowadzącej z Rosówka do Gartz (i tu ciekawostka - dalej B2 biegnie przez Schwedt, Angermünde Berlin, Wittenbergę - tę od Marcina Lutra, Norymbergę - znaną m.in. z procesu nazistów), Monachium - znane ostatnio z powodu Roberta Lewandowskiego i dociera do granicy z Austrią. W pobliżu biegną malownicze szlaki rowerowe w tym popularny szlak Odra-Nysa.

Prowizja biura wynosi 2.380€ już z 19% VAT.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt. Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z  Meklemburgii i Brandenburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! 184,00 € na każde dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer).

Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii). Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać to pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze. Więcej informacji i porad na naszej stronie www.popiela-immobilien.com lub www.popiela-nieruchomosci.com w części z artykułami oraz na Facebooku. Zapraszamy także do subskrybowania naszego newslettera. Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 71 88 76

tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

 

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI