Mieszkanie 3 pokoje w Luckow

« powrót

Mieszkania sprzedaż

ID OFERTY 63/3398/OMS

Mieszkanie 3 pokoje w Luckow
Cena 35 000
Powierzchnia mieszkalna
59
Rodzaj domu
Mieszkanie
Ilość pokoi
3
Data dodania
20-11-2015
Miejscowość
Luckow Petershagen
Piętro
1
Rodzaj ogrzewania
Olejowe

Zapytaj o nieruchomość:

Twój adres
e-mail:
Treść:
Jestem zainteresowany nieruchomością Oblicz ratę kredytu

OPIS

Trzypokojowe mieszkanie w Luckow

Mieszkanie świeżo wyremontowane - nowa instalacja elektryczna i wodna, ściany i sufity w gładzi pomalowane na biało, na podłogach dobrej jakości panele, a w kuchni i w łazience ładne kafelki. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, piekarnik oraz płytę elektryczną. Mieszkanie jasne, z salonu prowadzi wyjście na balkon. Każde pomieszczenie posiada osobne wejście. Do mieszkania przynależy także piwnica, a dla mieszkańców domu dostępne są miejsca parkingowe. Dodatkowym atutem jest bardzo duża działka (ponad 5000 m²), w której kupujący dostaje udziały. Wszelkie decyzje dotyczące inwestycji na działce podejmuje wspólnota właścicieli mieszkań.
Mieszkanie na pierwszym piętrze.

Uwaga! Mieszkanie jest w tej chwili wynajęte. Dochód z czynszu netto wynosi 250 Euro miesięcznie. Obowiązuje umowa z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Niskie koszty utrzymania

Koszt utrzymania mieszkania wynosi około 150 € (ogrzewanie, ciepła i zimna woda, zarządzanie, ubezpieczenie itd.). Rozliczenie mediów odbywa się raz do roku na podstawie wskazań liczników oraz podzielników ciepła. Kwota, w zależności od zużycia, może oczywiście się zmniejszyć lub zwiększyć. Do kosztów należy doliczyć miesięczne opłaty za prąd (około 30-50€).

Mieszkanie wynajęte

Dochód miesięczny na rękę 250€ Doskonała oferta inwestycyjna. 

Lokalizacja:

Dojazd do Luckow z przejścia granicznego w Rosówku zajmuje około 15 min, natomiast z Kołbaskowa około 20 min. Kołbaskowie. 3 kilometry od Luckow znajduje się dworzec kolejowy w Casekow, z którego regularnie kursują pociągi do Szczecina i Angrmünde. W Casekow znajdują się również szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy oraz banki. W pobliżu Luckow jest mnóstwo ciekawych terenów do pieszych wędrówek, a także świetnie utrzymana sieć dróg rowerowych.

Prowizja biura wynosi 3.570,00 € z VAT.

Nieruchomość posiada paszport energetyczny.

Nieruchomości z naszej oferty można także zakupić na kredyt.

Współpracujemy z wieloma niemieckimi bankami z Brandenburgii i Meklemburgii. Polecamy kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości oraz na zakup wraz z pulą na remont, jak również kredyty remontowe i budowlane. Kredyty hipoteczne w niemieckich bankach charakteryzują się bardzo dobrym oprocentowaniem (pomiędzy 2% a 4% rocznie), korzystnymi warunkami ubezpieczeniowymi oraz całkowitym brakiem prowizji za przygotowanie kredytu! W naszym biurze uzyskacie Państwo wstępne informacje na temat zdolności kredytowej oraz niezbędnych dokumentów i formalności. Badanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu są w naszym biurze bezpłatne! Kredyty w niemieckich bankach uzyskają Państwo zarówno na podstawie zarobków w Niemczech, ale również w Polsce, jak i w innych krajach (także Wielka Brytania czy Norwegia). Uznawane są zarówno dochody z tytułu zatrudnienia, jak i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, wynajmu, alimenty, umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Jeżeli rodzina otrzymuje Kindergeld to także wlicza się on do zdolności kredytowej.

Nasze biuro pomaga nie tylko w kompetentnym i bezpiecznym dokonaniu transakcji zakupu  nieruchomości, ale także pomoże Państwu w pierwszych dniach i tygodniach po przeprowadzce. Pomożemy dokonać niezbędnych zmian i meldunków (zameldowanie, przepisanie mediów, zapisanie do szkoły czy przedszkola, znalezienie lekarza rodzinnego itp.). Poprowadzimy też Państwa przez gąszcz polskich i niemieckich przepisów związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym tak, aby mieszkając w Niemczech, a płacąc składki w Polsce uzyskać pełne ubezpieczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wszystko otrzymujecie Państwo w ramach prowizji, bez żadnych dodatkowych opłat!

W ramach dodatkowych usług pomożemy Państwu w uzyskaniu zasiłku na dzieci (tzw. Kindergeld - należny w przypadku zamieszkiwania na terenie Niemiec, nawet w przypadku kiedy pracuje się w Polsce! Dodatek niezależny od wysokości dochodów! od 188,00€ na dziecko), ubezpieczeniu domu czy samochodu, założeniu działalności gospodarczej czy odpowiednim załatwieniem podatku drogowego (tzw. Kfz-Steuer). Z pomocą naszego biura mogą Państwo dokonać remontu (chętnie udostępnimy kontakty do sprawdzonych firm budowlanych, które mają już doświadczenie w prowadzeniu prac na terenie Niemiec), aranżacji wnętrz (renomowane polskie biuro architektoniczne z dużym doświadczeniem w Niemczech), wystąpić o pozwolenie na remont, przebudowę lub budowę (fachowy tandem architektów polskiego i niemieckiego wykona projekt budowlany oraz wykonawczy, uzyska pozwolenie, przeprowadzi nadzór budowlany! Wszelkie formalności załatwiają architekci! Doświadczenie i wiele realizacji na terenie Brandenburgii i Meklemburgii).

Po uzgodnieniu pomożemy także w innych sprawach, a jeżeli czegoś nie jesteśmy w stanie wykonać, pokierujemy Państwa do odpowiednich instytucji, urzędów lub osób, które będą w stanie pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym biurze.

Informacje zawarte w ofercie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.

Popiela Immobilien Nieruchomości w Niemczech

tel. 0048 606 718 876 tel. 0049 151 407 273 78

office@popiela-immobilien.com

LOKALIZACJA NIERUCHOMOŚCI